Проблеми зі шкірою голови та волоссям вражають все більше людей, незалежно від віку та статі. Надмірна себорея, лупа, сухість шкіри голови, свербіж, псоріаз або випадіння волосся — це захворювання, які є причинами дискомфорту не лише фізичного, а й психічного та соціального. Що не менш важливо, проблема часто не тільки естетична, але насамперед пов’язана зі здоров’ям і є сигналом до обстеження всього організму. Провідні фахівці клініки Farmoza — Віталіна Кузьменко та Наталя Сачук — з багаторічним досвідом використовують інноваційні технології в діагностиці та лікуванні облисіння!

ПОЧАТОК

У 2000-х про «лікарів волосся» ніхто й гадки не мав. Майбутні українські фахівці вивчали трихологію (науку
про волосся) за кордоном, на кафедрах післядипломної освіти, бо навіть комерційних установ із косметології та трихології в нашій країні не було. Тож народилася ідея створити центр надання таких косметологічних послуг, про які в Україні тоді навіть ніхто і не чув. Були плани стати першими та єдиними в країні, створити атмосферу не салону краси, а глибоко клінічної дерматології. І от 2001 року відчайдушні українські новатори відкрили перший варіант медичного центру, де працювали висококваліфіковані лікарі-дерматологи, трихологи та косметологи. Дуже ретельно і трепетно разом зі співвласницею Віталіною Кузьменко обирали назву центру, і вона з’явилася — Farmoza, що з римської означає «красивий».

Processed with VSCO with a6 preset

ШЛЯХ ДО УСПІХУ

Чому варто довірити своє волосся і піклування про нього фахівцям клініки Farmoza:

  • усі фахівці клініки постійно навчаються за кордоном і в Україні
  • у клініці Farmoza завжди глибоко працюють з діагностикою, зі встановленням причин захворювання
  • використовується устаткування, схвалене світовими системами охорони здоров’я
  • у клініці працюють тільки медичні фахівці з косметології, дерматології, трихології
  • працюють за найновітнішими схемами, які мають клінічні дослідження, і за європейськими протоколами
  • у клініці не працюють із синтетичними ліками (окрім антибіотиків та противірусних), натомість використовують фітопрепарати, біопелети, японські нутрицевтики, що пройшли клінічне дослідження

ОСНОВНА МЕТА КЛІНИКИ

Основна мета роботи клініки — оздоровлення людини в цілому. Фахівці закладу одразу почали працювати за європейськими протоколами, де було більш відомо про причини захворювань, було більш новітнє устаткування з діагностики, дерматоскопії, удосконалений трихоскоп, МРТ, реактиви аналізів і клінічна база, динаміка захворювань та косметологічних проблем. Роки йшли, клініка Farmoza невпинно розвивалася в напрямі удосконалення і запровадження нових досягнень трихології. Розвивали лазерне шліфування і змінювали апарати на більш сучасні, запроваджували нові технології в напрямі лазерної епіляції та постійно шукали варіанти мінімізації побічних дій і терміну післяпроцедурної реабілітації. На сьогодні фахівці клініки використовують найсучасніші методи відновлення шкіри та волосся, такі як технологія для пересадки стовбурових клітин — Regenera, біопелети для корекції гормональних змін — Biopell, апарат MORPHEUS 8 для RF-ліфтінгу, нитки Aptos для безопераційної підтяжки обличчя, систему Lumecca для фотоомолодження шкіри, сучасні лазери для лікування рубців.

У клініці Farmoza завжди працювали тільки з препаратами, які мають клінічне дослідження і відповідну сертифікацію. Спеціалісти клініки є амбасадорами італійської компанії Mastelli та фахівцями регенеративної косметології, доповідачами на міжнародних конгресах, тренерами компаній, де навчають лікарів відновлення шкіри на кшталт TWAC, PLINEST. Серед заслуг також — авторство патентів у лікуванні псоріазу, та не одна наукова стаття в медичних журналах.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Кожен рік фахівці клініки вивчають якийсь новий напрям трихології. Зустрічаються з гінекологами, ендокринологами, вірусологами. Беруть участь у наукових конференціях та відвідують лекції найпотужніших світових спеціалістів, щоб дізнатися більше про причини випадіння волосся, вогнищевої алопеції, псоріазу.

У клініці Farmoza по праву пишаються своїм унікальним двадцятирічним досвідом лікування важких патологій.

Фахівцям закладу вдається швидко та ефективно допомагати новому росту волосся при найскладніших діагнозах. До Farmoza звертається багато особливих пацієнтів, які лікувалися 10–30 років та геть зневірилися в усіх методах, вони були впевнені, що з вогнищевою алопецією (найважча проблема) їм вже ніхто не допоможе. Комплексний аналіз всього організму фахівцями клініки дозволяє виявити причину, про яку навіть ніхто не здогадувався. У результаті аналізів слини, крові може з’ясуватися, що причиною проблем із волоссям є герпес чи токсоплазмоз. У рідкісному випадку — прийшли лікувати волосся, а виявився ехінококоз, і довелося шукати хірурга, який виріже тих паразитів, що живуть у печінці. Та найчастіше за все причиною облисіння є інфекційні захворювання — різного виду герпес, кандідоз і стриптокок. Тому фахівці клініки Farmoza наполягають на повному обстеженні організму, і тоді є можливість повернути не лише волосся, а й загальне здоров’я. Фото в соцмережах «до» і «після» клініки Farmoza наочно демонструють ті чудові перевтілення, яких вдається досягти фахівцям закладу.

ТРИХОЛОГІЯ МАЙБУТНЬОГО

Ми всі нащадки тих нездоланних козаків, які вірили, що чуб захищає від нечисті, що чуприна відлякує ворогів, а оселедець є ознакою гідності. Жоден фахівець клініки Farmoza не покинув Україну під час повномасштабного вторгнення.

На своєму фронті вони не залишили пацієнтів наодинці з їхніми проблемами. Допомагали тим, хто поїхав, ліками, рецептами, консультаціями. Приймали та приймають нових пацієнтів, на психіці й тілі яких позначилась війна та постійний стрес. А волосся є прямим показником проблем зі здоров’ям. Фахівці демонструють найвищий ступінь турботи та пропонують найунікальніші способи, завдяки яким волосся буде як шовк, а стан здоров’я вселятиме оптимізм.

Попри бомби й сирени, попри невизначеність подальшого шляху, клініка Farmoza не збирається здаватися. Навпаки, у планах подальше розширення діяльності та запровадження нових унікальних технік для відновлення фізичного і психологічного стану здоров’я кожного українця. Адже ми всі варті найкращого!