Український бренд RDNT — radiant with joy, створений українським дизайнером Андре Таном, в рамках Тижня моди в Парижі представив нову колекцію — на подіумі з’явився прапор України.

Марка стійкої моди славиться тим, що створює одяг із переробленого пластику. Це — еко одяг з екологічно чистих та перероблених матеріалів.

Колекція отримала назву Birth of the Universe (Народження Всесвіту).

«Це був дебютний показ нашого бренду. Ми дуже вражені та натхненні бути частиною такої великої події. Колекція «Народження Всесвіту» присвячена процесам зародження нового життя на Землі, еволюції та оновленню – неймовірній енергії, яка рухає ці процеси, — кажуть представники бренду. — Спасибі нашій мужній Україні та нашому мужньому народу, який щодня дбає про нашу безпеку, виборюючи нашу свободу та незалежність. Ми не прощаємося з Тижнем моди, а кажемо до зустрічі! Українську моду ще побачить вся Європа».

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська