У ці страшні дні Україна потребує допомоги як ніколи. Це стосується всіх верств населення, а особливо страждають жінки та діти. Жіночий бізнес-клуб “The One in a Million”, в особі засновників бізнес-вумен Лідії Філатової та співачки, ведучої та бізнеследі Світлани Третякової (LILU) намагається підтримати жінок з дітьми, які втратили житло та роботу! І кожен із нас може приєднатися до цієї доброї справи.

“Неможливо описати весь біль та страждання нашого народу… І нам би хотілося об’єднати всі наші зусилля для того, щоб допомогти тим, хто цього найбільше потребує”, — кажуть Лідія та Світлана про створену ними ініціативу.

Жіночий бізнес-клуб The One in a Million створив NFT з надією залучити всі небайдужі серця до справжньої трагедії в Україні та допомогти жінкам з дітьми.

Це зображення жінки зі сталевим характером. Української жінки, відомої всьому світу своєю силою, незламним характером, волею та жагою до справедливості, але при цьому ніжністю та добротою.

На жаль, у сучасних реаліях, після злочинного нападу Росії на Україну, багато українок були змушені покинути свій будинок і бігти у невідомість, рятуючи своїх дітей. Багато хто з них втратив дах над головою, хтось відправив чоловіка захищати країну, а хтось уже зіткнувся з болем втрати.

Придбавши цей NFT, Ви не тільки повернете українським жінкам та їхнім дітям віру в людей, але й отримаєте їхню силу духу, сталевий характер, спрагу до життя, віру в щасливе майбутнє та справедливість, яка врешті-решт переможе!

Ми віримо у перемогу! Віримо, що всі ми повернемося додому і відбудуємо сильнішу державу, назавжди увійшовши в історію як народ, що душу й тіло положив за свою свободу, бо ми, браття, козацького роду!

Також Ви можете приєднатися до збору коштів на допомогу жінкам з дітьми, переказуючи гроші на картку:

Монобанку
5375414131192485

Важлива будь-яка допомога!

Звіти про цільове використання коштів будуть опубліковані на офіційній сторінці клубу «The One in a Million» в Інстаграм.