Британський актор Джуд Лоу сьогодні, 29 грудня, відзначає день народження. Голлівудському красеню виповнилося 50 років. Він розпочав свою кар’єру з гри у театрі. Прославившись у Великій Британії потрапив до Голлівуду, завоювавши всесвітню популярність. Його можна побачити у таких проектах як «Фантастичні звірі», «Відпочинок за обміном», «Шерлок Холмс», «Таланливий містер Ріплі», «Молодий Папа» та інших.

Завдяки миловидній зовнішності та таланту Джуд Лоу мав багато шанувальниць, але після зустрічі з актрисою Сейді Фрост був підкорений і одружився у віці 25 років. У шлюбі народилися троє дітей – Рафферті, Айріс та Руді, але шлюб проіснував лише 6 років.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Коли Джуд Лоу знаходився на зорі своєї кар’єри, на той момент за роль Інмана у фільмі «Холодна гора» він отримав 10 мільйонів доларів, у його особистому житті назрівала криза. Шлюб із Сейді Фрост тріщав по швах переважно від того, що Лоу не приділяв дружині належної уваги. Коли в 2002 році у подружжя народився син Руді, Джуд через щільний графік зйомок зміг провести з дружиною і новонародженим лише чотири дні. Обстановку розжарили чутки про роман актора з Ніколь Кідман — його колегою зі знімального майданчика. Незважаючи на те, що вони обидва заперечували повідомлення, Сейді пішла від чоловіка.

Не минуло півроку після розлучення як Джуд Лоу закрутив роман із Сієнною Міллер. Їхній роман був дуже бурхливим і нестабільним. Вони розсталися вперше у 2006 році, а потім знову зійшлися у 2009, проте у 2011 році знову розірвали стосунки. Незабаром з’ясувалося, що у 2005 році актор зраджував коханій з нянею його дітей, що сильно підкосило впевненість Сієнни у собі.

У перерві стосунків із колегою Джуд Лоу встиг закрутити роман з новозеландською моделлю Самантою Берк, яка народила йому дочку у 2009 році.

Влітку 2014 року актор мав бурхливий роман зі співачкою Кетрін Хардінг, яка народила йому дочку Аду.

Нинішньою його обраницею стала психолог Філіпа Коен, яка на 14 років його молодша. У вересні 2020 року Джуд Лоу знову став батьком — ім’я та стать малюка подружжя так і не розкрили досі.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська