Коуч ICF, майстер НЛП і тренер мислення достатку Ельвіра Федючко наразі співзасновниця та голова правління благодійного фонду «Людина починається з добра» з допомоги онкохворим дітям, співзасновниця продюсерського центру ІРС.CENTER з масштабування бізнесу в Instagram, мама трьох неймовірних дітей і кохана дружина. Але шлях до втілення всіх своїх іпостасей у життя був непростий. На цьому шляху і сформувалося мислення достатку, яким Ельвіра щиро ділиться з нами та вірить, що зміна мислення змінює життя.

У ПОШУКАХ СЕБЕ

Ці всі техніки, практики, історії й кожне слово, яке тут написане, є не просто знаннями. Це концентрована інформація, яка була пропущена через мій досвід і знайшла місце у моїй власній трансформації особистості, формуванні мислення достатку та всього, що зараз маю.

Моя історія, як і кожного з нас, почалася у дитинстві. Я росла у неповній сім’ї, ми з мамою постійно переїжджали у пошуках місця проживання. Доля занесла нас до Криму, в той час, як вся родина мешкала на західній частині України. Щоб вижити, мама пекла смаколики, а я, маленька семирічна дівчинка, продавала їх на пляжі.

Однієї лютневої ночі мама загубилася. Через три місяці пошуків я отримала звістку, що її знайшли мертвою. Доросле життя восьмирічної дівчинки продовжувалось у сім’ї родичів.

 

З дитини, яка жила мріями й фантазіями про світле майбутнє, я стала озлобленою та агресивною.

Одного разу ми вирушили у невеличку подорож, під час якої потрапили у жахливу аварію. З пасажирів вижила я одна. Пам’ятаю, що перед тим, як мене забрала швидка, я звернулася до Всевишнього: «Боже, прости! Якщо виживу, то буду робити все, щоб творити добро людям».

Цей момент став переломним у моєму житті, я почала шукати шляхи для реалізації добра.

Я розповіла свою історію, щоб ви зрозуміли — все реально. Будь-чого можна досягти, коли маєте мрію, бажання й усвідомлення того, що ви живите для чогось більшого.

СВІДОМІСТЬ ВИЗНАЧАЄ БУТТЯ

За словом, вчинком, історією успіху стоїть мислення людини. Тому шлях до будь-яких змін лежить саме через прокачування цього «м’яза».

Кожна людина має свій унікальний потенціал, який тримається на трьох китах:

  1. Мислення — ґрунтується на особистому досвіді, віруваннях та переконаннях, а також на родових програмах попередніх поколінь. Саме тут — центр обробки інформації та створення основи для будь-якої дії.
  2. Тіло — відповідає за фізичну реалізацію.
  3. Інтуїція, або внутрішнє «я» — генерує наші істинні бажання. Основна причина, чому ми не відчуваємо у собі сили рухатися до поставленої мети — це концентрація на одному із цих чинників. Ефективне використання власних можливостей здійснюється лише за умови злагодженої взаємодії всіх трьох складових.

НАДКУШЕНІ ЯБЛУЧКА

Наше мислення рухається, виходячи з ресурсів, які ми маємо або вважаємо, що не маємо. Дефіцитне мислення — це ментальна установка, яка змушує людину вірити, що кількість ресурсів суворо обмежена, і боятися, що вони їй не дістануться. Людина з такою ментальною установкою може весь час переживати, що не вистачить робочого місця, хорошої посади, гідної зарплати, надійного романтичного партнера, життєвого успіху тощо.

Таке мислення у підсумку справді може призвести до дефіциту: людина перестає вірити в себе, не бачить можливостей або не наважується за них братися. Ми все життя, як оті надкушені яблучка, що шукають такі ж надкушені яблучка, щоб перекритись і стати одним цілим, доповненням. Мислення дефіциту напряму пов’язане з тривожністю. Тривожність — це прямий показник, що мислення дефіциту зараз увімкнене.

А правда в тому, що ви можете змінити будь-яку установку.

ДОСТАТНЬО ДОСТАТКУ

Мислення достатку — це про вдячність, довіру, легкість і кайф у кожній хвилині. Про концентрацію на власному тілі й розуміння, що ваш «внутрішній двигун» даний не в нагороду, а з великої любові за те, що ви просто є.

Кожен і кожна з вас, хто читає ці рядки, знайте: ваша присутність тут не випадкова.

Processed with VSCO with ss2 preset

 

Достаток і фінансова безпека стануть найменшим, що ви отримаєте. Бо гроші — це тінь нашої самоцінності, а цінність кожного з нас є неймовірною, адже ми — унікальні творіння Божі.

Коли працює мислення достатку, ми перебуваємо у повній довірі, цілковитому спокої. Ми живемо в прийнятті та в достатку вже зараз, коли не хвилюємося, коли довіряємо, коли знаємо, що всього у нашому житті вдосталь, що кожен крок приведе до бажаного результату.

І в мисленні достатку немає помилок, бо є розуміння, що кожна спроба наближає до нашого масштабного WOW-ефекту.

Мислення достатку формується тоді, коли ми точно знаємо, що кожен наступний крок буде найкращим із можливих. Все, що приходить у наше життя (люди, події, обставини, можливості), потрібне для росту та розвитку.

Кожна людина — це вчитель, що з’являється, аби перевести нас на якийсь інший рівень, дати якісь інші можливості в цьому житті.

ОСОБИСТА СТРАТЕГІЯ УСПІХУ

У кожного з нас є своя унікальна стратегія успіху, яка вже інтегрована в нас самих, прописана у підсвідомості. Як її знайти? Для цього і працюють з коучем, який зможе скоординувати та доростити ваше Я, вашу достатність та цінність. Є дуже класні, круті інструменти для роботи зі стратегіями успіху, коли буквально за дві сесії ви будете мати власний план досягнення успіху. Під час сесій я поєдную роботу з розумом, тілом і підсвідомістю. Такий підхід забезпечує не тимчасовий ефект, а 100% вирішення запиту. Коуч виявляє непродуктивні патерни поведінки, що заважають рухатися до бажаної мети, та «перепрошиває» їх.

І от коли ви будете вірити в те, чим ви є, хто ви є, вірити у свою цінність, горіти своїми ідеями, своїми стратегіями, тоді вам дуже легко буде запалити весь світ навколо, створити бренд імені себе. А створити свій особистий бренд можна лише тоді, коли ви закохаєтеся в себе по самісінькі вуха!