Велика кількість українців розкидані по всьому світу через повномасштабне вторгнення Росії на територію України. Але всі ми намагаємося повернутися до нормального життя і навіть почали подорожувати. LIKEinUA вирішив розповісти про один з найексклюзивніших у світі Wellness Medical Retreat в Італії — 5-зірковий готель Palazzo Fiuggi Wellness Medical Retreat, де можна провести час всією родиною або лише вдвох. Редакція рекомендує!

Тут, в оточенні дивовижної природи, в місці, відомому з давніх-давен своїми цілющими водами, гості можуть скористатися унікальною можливістю — привілейованим доступом до СПА-центру та медичних послуг світового рівня.

Palazzo Fiuggi Wellness Medical Retreat — одне з найпрестижніших у світі місць для оздоровлення. Розташований всього за п’ятдесят хвилин їзди від Риму Palazzo Fiuggi має відмінне транспортне сполучення: всього за годину їзди відразу кілька міжнародних аеропортів, дістатися готелю можна також на швидкісному поїзді з Мілана.

Palazzo Fiuggi поєднує давні холістичні традиції з передовою традиційною західною медициною та виводить терапію за рамки лікування симптомів. Комплексний підхід спеціалістів Palazzo Fiuggi спрямований на повне омолодження тіла та духу, і гарантує, що індивідуальна програма з процедурами, підібраними під конкретного гостя, дасть відчутні результати.

Знамениті мінеральні води Фьюджі славляться своїми унікальними лікувальними властивостями. У Palazzo Fiuggi створено оптимальний баланс чотирьох природних стихій: води, землі, повітря та вогню, завдяки якому кожен гість зможе не лише зміцнити своє здоров’я, а й набути душевної гармонії.

Для кожного постояльця Palazzo Fiuggi пропонує індивідуальну програму харчування, розроблену професором Давідом Делла Морте Каноші спільно з шеф-кухарем, володарем трьох зірок Мішлен та експертом із природної біоенергетики Хайнцем Беком. У меню – смачні та корисні страви з екологічно чистих продуктів.

До команди Palazzo Fiuggi входять відомі вчені та лікарі, які готові запропонувати своїм клієнтам найкращі досягнення західної та холістичної медицини. Фахівці Palazzo Fiuggi створюють програми з оздоровлення, омолодження та відновлення, поєднуючи давні методи лікування з передовими діагностичними технологіями.

Спеціалісти Palazzo Fiuggi готують індивідуальний набір медичних послуг, оздоровчих процедур та холістичних програм для кожного гостя. Тут немає стандартних чи заздалегідь підготовлених програм. Кожну з них, спрямовану на певний результат (довголіття, відновлення та баланс, медична діагностика, фітнес та велнес), складають з урахуванням індивідуальних потреб клієнта, щоб досягти максимального результату.

Спа – це флагман Palazzo Fiuggi. Його захоплюючі дух басейни, процедурні кабінети та зони релаксації є найкращими медичними спа-центрами, розробленими для підтримки оптимального фізичного та психічного здоров’я. Все це сприяє глибокому та тривалому почуттю благополуччя та цілковитого релаксу, який такий необхідний у сучасному світі.

Palazzo Fiuggi

Адреса: VIA DEI VILLINI, 34, 03014 FIUGGI FR, ITALY

Телефон: +3907757661

Емейл: RESERVATIONS@PALAZZOFIUGGI.COM