Український співак Дмитро Монатик презентував нову відеороботу. Над цією піснею артист розпочав роботу понад 10 років тому, а кліп зняла володарка премії «Греммі», українська кліпмейкерка Таня Муіньо.

«Якщо поглибитись в те, як писалася пісня «Про чарівну», то почав я її створювати ще у далекому 2009 році — одразу після знайомства зі своєю майбутньою дружиною. Тоді з’явився перший куплет і приспів.

Потім я залишив її на полиці з іншими ідеями, а у цьому році згадав про неї, доки сумував за сім’єю і дописав другий куплет і «С»-частину… Мені хотілося залишити в ній той вайб першого знайомства, легкості інтриги, очікування чогось нового, чогось довгоочікуваного і в той самий час несподіваного. Під час війни складно створювати легкі, улюблені ритмічні, світлі пісні про любов. Але ж такі чари, вони ж не розчаровують, не зникають…

Ця пісня — це ода кожній нашій дівчині: мамі, дружині, бабусі. Кожній сильній, сміливій, красивій, чарівній. Про чарівну завжди на часі!» — зазначив артист.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська