Перша леді України знялася у новій фотосесії для Vogue Ukraine Edition – вона позувала до об’єктивів фешн-фотографа Степана Лісовського.

Олена Зеленська виглядала чудово у прямих чорних штанах зі стрілками та бежевою футболкою-поло. Стилісти залишили волосся першої леді розпущеним, а макіяж лише підкреслили її природну красу.

«Піклування про власний психологічний стан є для українців таким самим питанням виживання, як і фізичний добробут. Тож стигматизацію психологічних проблем слід нарешті подолати, передусім у самих собі. Поговорила про це з представниками видання Vogue Ukraine Edition. Зокрема, нагадала, що кожен може навчитися основ самодопомоги на сторінках програми «Ти як?».

Також гарний спосіб плекати власну стійкість – розвивати емпатію, бажання зрозуміти й допомогти. Зокрема, подбати про наших захисників і захисниць. Як правильно спілкуватися, як правильно підтримати, теж підкаже програма «Ти як?».

Просто прикласти руку до серця, коли бачиш військового, – це мило, але краще діяти: облаштувати робочі місця для людей, які отримали інвалідність, подумати, як за потреби допомогти ветеранам із навчанням і перекваліфікацією. Це наступні завдання для держави, Всеукраїнської програми ментального здоров’я та суспільства загалом», — зазначила Олена Зеленська.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська