У присутності Її Величності Королеви Максими перша леді України Олена Зеленська зі свого офісу в Київі запустила український аудіосупровід у амстердамському музеї Рейксмузеум. Так з’явився ювілейний, 65-й за ліком, аудіогід проєкту з українізації провідних пам’яток світу.

«У 2022 році амстердамський Рейксмузеум – найбільший музей Нідерландів та один із найвідоміших музеїв у світі – щонеділі організовував безкоштовні екскурсії для українців. А від сьогодні – він офіційно заговорить українською.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Тим часом Посольство України у Фінляндії напередодні запустило аудіогід на острові-фортеці Суоменлінна. Коли вона ще була військовим об’єктом, тут служило багато українців, і навіть проживала у якості дружини офіцера видатна українська актриса XIX – початку XX століття Марія Заньковецька.

Навіть під час ворожих атак на власні музеї та пам’ятки – Україна продовжує говорити до світу мовою історії та культури. Вдячна нашим посольствам у світі за постійну підтримку проєкту», — зазначила Олена Зеленська.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська