Олена Зеленська зіткнулася з жорсткою критикою після того, як її програма зі зміни харчування в школах і дитсадках набрала чинності. Перша леді України стала отримувати дуже багато питань про те, а сама вона, як харчується. І дружина українського президента відповіла.

За словами Олени Володимирівни, до правильного харчування вона прийшла не відразу, про що зараз дуже шкодує.

«Після народження доньки я, як і багато жінок, виявилася дещо важчою й ширшою, ніж раніше. 🙂 Вирішила, що регулярні заняття спортом швидко виправлять ситуацію, і я знову дивитимуся в дзеркало із задоволенням. Не змінювала раціон, їла все, чого хотілося. Минув рік… Вправи набридли, мотивація зникла, кілограми – ні.

Звернулася до консультанта зі схуднення. Жорстка дієта, мінімальні порції, 5-разове харчування, планування раціону на тиждень, нескінченне приготування, контейнери з собою…

Три місяці муштри – і я задоволена! Мінус 10 на вагах!

За ці три місяці я навчилася пити по півтора літра води щодня, і ця корисна звичка залишилась у мене дотепер.

Але це не єдиний результат. На жаль, втративши зайві кілограми, разом з ними я втратила ще дещо. Енергію, тонус, гормональний баланс. Є чудова приказка «Що занадто – то не здраво», — пише перша леді.

Після цього в її житті з’явився і спорт. Зараз Олена Зеленська поєднує правильне харчування зі спортом, а також намагається собі не відмовляти. Якщо хочеться швидкоїжу або солодке — вона собі це дозволяє, але на наступний день зменшує калорійність страв і старанніше трудиться в спортзалі.

«Мої правила: не поєдную м’ясо й рибу ні з чим, крім овочів. Якщо хочу кашу або картоплю – з овочами. Не люблю рибу», — розповіла перша леді.