Багато дівчат, одягаючи спідницю, підбирають до неї зовсім недоречні аксесуари, верхній одяг та взуття. Стилісти розповіли, як не потрібно носити спідницю.

Надягаючи довгу спідницю і коротке пальто, порушуються пропорції і фігура візуально поділяється на кілька частин. Найкраще віддати перевагу або укороченій куртці або довгому пальті.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Міні-спідниця і високі підбори чудово виглядають на червоній доріжці, але в реальному житті це досить вульгарно. Чим коротше спідниця, тим нижче має бути каблук.

Застаріла формула, якої не можуть позбутися багато дівчат сучасності, це спідниця-олівець і приталений укорочений піджак. Ця формула видає неактуальність образу. В даному випадку краще одягнути прямий піджак, ніби взятий у гардеробі чоловіка.

Тілесні колготки, одягнені зі спідницею, цілковитий антитренд. Найкраще обрати або чорні напівпрозорі колготки або під колір взуття в принт.

Спідниця із чоботами до середини гомілки – погане рішення. Коли між спідницею та взуттям залишається ділянка ноги, це сильно ріже фігуру, роблячи дівчину візуально нижчою та товщою. В ідеалі верх чобіт повинен заходити під спідницю.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська