Завдяки багатьом культовим картинам особливою популярністю серед туристів стали користуватися певні місця у світі. Ми вирішили розповісти, про найкрасивіших і найчастіше відвідувані з них.

Хобітон, Матамате, Нова Зеландія – тут знімали «Гобіта» та «Володаря кілець». Туристи можуть зазирнути в «нори» гобітів та розслабитися у таверні «Зелений дракон».

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Петра, Йорданія – знімали «Індіану Джонс та останній хрестовий похід». Хоч усередину потрапити і не можна, насолодитися фасадом можна.

Бухарест, Румунія – найпопулярніше місце 2022-2023 років, оскільки саме там знімали серіал «Венсдей». Зокрема, варто заглянути в замок Кантакузіно, на території якого розташувалася академія Невермор.

Дубровник, Хорватія – місце, яке відвідують туристи понад 10 років після виходу серіалу «Гра престолів».

Париж, Франція – Місто кохання отримало переродження і мільйони туристів кинулися туди після виходу серіалу «Емілі в Парижі». Вузькі вулички, місцеві ресторанчики та кафе – те, що приваблює людей з усього світу.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська