У період стресу багато хто налягає на їжу. Через переїдання з’являється зайва вага, що лише може погіршити ситуацію. Однак якщо мати під рукою правильні продукти, біди можна уникнути.

Горіхи

Бразильський горіх має заспокійливу та розслаблюючу дію на нервову систему, прискорюючи емоційне відновлення організму. Мигдаль багатий на вітамін Е, завдяки якому знижується емоційна напруга.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Ромашка

Чай з ромашки має розслаблюючу дію завдяки апігеніну, який позитивно впливає на емоційний стан, заспокоює нерви, що розхиталися, і допомагає боротися з безсонням.

Чорний шоколад

Багатий на анандаміни, що впливають на рівень дофаміну, що відповідає за почуття розслабленості та спокою. Амінокислота триптофан допомагає швидко засипати та висипатися, досягаючи розслаблення, зменшуючи дратівливість та агресивність.

Абрикоси

Допомагають справлятися з головними болями та покращує концентрацію. У сушеному вигляді допомагають контролювати емоційний стан.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська