У житті Софі Тернер з’явився новий чоловік — і він аристократичних кровей з Великобританії.

27-річна британська актриса та зірка серіалу «Гра престолів» потрапила до об’єктів за поцілунками з 29-річним британським аристократом — Перегріном Джоном Дікінсоном Пірсоном — сином та спадкоємцем 4-го віконта Коудрей, британського пера та землевласника у графстві Західний Суссекс, а також власника видавничої компанії, основної його предками у 19 столітті.

Парочку спіймали разом під час прогулянки у Парижі.

За повідомленнями, поцілунок стався лише за кілька годин до появи Софі на стадіоні «Стад де Франс», де вона вручила трофей Чемпіонату світу з регбі.

Видання The Sun поділилося зображенням і коментарем очевидця: «Вони разом прибули до місця зустрічі водія біля станції. Схоже, вони обидва приїхали на Євростарі з Лондона, — сказав інсайдер. — Вони стояли там кілька хвилин, багато балакали і сміялися. Потім він зняв капелюха і нахилився, щоб поцілувати її. Після поцілунку вони розсталися».

Новини про те, що Софі розлучається з чоловіком, американським співаком Джо Джонасом, з’явилися на початку вересня 2023 року. У подружжя були проблеми з розділом опіки, але, за чутками, це питання вдалося врегулювати.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська