Відомому співаку та колишньому чоловікові Кеті Перрі Расселу Бренду висунуто дуже серйозні звинувачення.

48-річного коміка було звинувачено у зґвалтуванні, сексуальному насильстві та емоційному насильстві з боку чотирьох різних жінок, які він нібито здійснив у період з 2006 по 2013 роки.

У спільному розслідуванні The Sunday Times, The Times та Channel 4 Dispatch чотири жінки стверджують, що сексуальні посягання мали місце, коли Рассел був ведучим на BBC Radio 2 та Channel 4, і продовжилися, коли він став актором у Голлівуді.

Одна жінка стверджує, що Рассел зґвалтував її під час їхньої другої зустрічі в його будинку в Лос-Анджелесі 1 липня 2012 року після сексу за згодою за місяць до цього.

З 16-річною дівчиною Рассел зустрічався, коли йому було 31 рік. Вони зустрічалися три місяці, і, за словами потерпілої, був дуже ввічливим і милим, а потім став її контролювати і ображати, а в результаті змушував робити те, що вона не хотіла.

Третя жінка стверджує, що Рассел погрожував їй судовим позовом, якщо вона розповість комусь, що він зазнав її сексуального насильства, коли вони разом працювали в Лос-Анджелесі у 2013 році.

Четверта постраждала — колишня дівчина Рассела Джордан Мартін стверджує, що він зазнав її сексуального насильства, а також фізичного та емоційного насильства.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська