Члени британської королівської сім’ї часто привертають увагу ЗМІ, і навіть з’являлися чутки, що деякі роялті робили не просто косметичні процедури, а навіть наважилися лягти під ніж хірурга.

Це мама принцес Євгенії та Беатріс. Герцогиня Йоркська давно почала догляд за обличчям. Наприклад, у 2014 році вона зробила ниткову підтяжку обличчя. У цьому Сара зізналася особисто.

Також напередодні весілля доньки у 2018 році герцогиня зробила лазерну підтяжку обличчя.

«Я сяяла щастям, бо моя донька виходила заміж. Я була така рада. Я люблю Джека. Коли я чимось захоплена, мої очі сяють. Насамперед радість за Євгенію надавала мені гарного вигляду. Але також мені зробили лазерну обробку обличчя, яке теж допомогло виглядати свіжо та молодо», — розповіла після весілля Сара.

Також герцогиня проводила мезотерапію — це метод, в якому використовуються ін’єкції вітамінів, ферментів, гормонів та рослинних екстрактів для омолодження та підтяжки шкіри, а також видалення зайвого жиру.

Багато років тому Сара пробувала ботокс, проте зізналася, що їй не сподобався ефект застиглого обличчя.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська