Бренди Jean Paul Gaultier, Versace, Dilara Findikoglu, MiuMiu, та український бренд капелюхів Ruslan Baginskiy — усі вони стали частиною «Святкового туру» Мадонни 2023 року, який відзначає її підйом до успіху в трьох діях, що охоплюють період з 1980-х до 2010-х років.

Дизайнери костюмів Ейоб Йоханнес і Ріта Мелссен підготували ідеальний сценічний гардероб як данину кар’єрі Мадонни, її відомим минулим концертам і турам, з великою кількістю відсилок того, як вона створила свою культову персону через моду.

До її сценічного гардеробу входить панківський фрак від Ділари Фіндікоглу, натхненний піджаком, який вона одягла на концерт у Японії в 1980-х роках, який зірка знайшла в нью-йоркській крамниці під час її «Everybody» ери, а також сучасна версія її культового бюстгальтера-конусу від Jean Paul Gaultier, що став відомими під час туру Blonde Ambition Tour 1990 року.

Одяг дівчини-ковбойки з «Don’t Tell Me» також повертається цього року, а також під час фіналу пісні «Like A Virgin» танцівниці з’являються одягнені в різні архівні речі, які раніше носила Мадонна протягом своєї кар’єри.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська