Після публікації свідоцтва про смерть Її Величності Єлизавети II стало відомо, що королеви Англії не стало в замку Балморал у Шотландії о 15:10 за місцевим часом. Грунтуючись на цій інформації, стало відомо, хто з членів королівської родини встиг попрощатися з монархом.

Повідомляється, що разом із Її Величністю у замку була принцеса Анна, яка відпочивала у Шотландії зі своєю матір’ю. Також до смерті королеви побачити її живою і, можливо, поговорити вдалося новоспеченому королю Карлу III та його дружині Каміллі.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Літак, на борту якого був принц Вільям, принц Едвард з дружиною і принц Ендрю приземлився в Балморалі приблизно через 40 хвилин після смерті королеви.

Пізніше за всіх приїхав принц Гаррі — його літак приземлився в шотландському аеропорту о 18:46 — через 16 хвилин, як світові повідомили про смерть королеви, і через 5 годин після її смерті.

Кейт Міддлтон та Меган Маркл, за повідомленнями, зовсім не приїхали зі своїми чоловіками до Шотландії через дітей.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська