Кріс Нот 13 листопада відсвяткував своє 69-річчя. Найбільш уродженець Вісконсіна відомий за роллю Містера Біга (або Супермена) у серіалі «Секс та місто». З нагоди дня народження американського актора ми вирішили розповісти найцікавіші факти про його персонажа у культовому проекті.

Містер Біг натхненний реальною людиною

Кендес Бушнелл, на колонці в газеті якої засновано серіал, списала персонажа Кріса Нота з керівника видавництва, з яким вона зустрічалася протягом року після того, як вони познайомилися на вечірці 1995 року.

«Він був одним із тих нью-йоркських хлопців із яскравою індивідуальністю — ви одразу помічаєте його, як тільки він входить до кімнати, — сказав Бушнелл New York Magazine у 2004 році. — Я називала його містером Біг, тому що він був схожий на велику людину».

Щеплення від правця

Під час зйомок сцени, де Керрі Бредшоу та містер Біг падають у ставок у Центральному парку, Сара Джессіка Паркер порізала ногу. З метою безпеки актрисі довелося зробити щеплення від правця, щойно вони вийшли з води. Кріс не постраждав.

Справжнє ім’я для містера Біга було придумано незаплановано

В одній із заключних сцен серіалу, коли Біг телефонує Керрі, ми вперше бачимо справжнє ім’я містера Біга — Джон. Проте виконавчий продюсер Майкл Патрік Кінг розповів, що ім’я придумалося на льоту.

«В останньому епізоді, в останній момент я зрозумів, що мені довелося назвати містера Біга, і я просто надрукував «Джон», – сказав Кінг Entertainment Weekly у 2017 році. — А потім я розповів усім письменникам, і вони такі: «Якого біса?» І я такий: «Ми повинні дати йому ім’я, бо тепер він справжній!» (буквально мурашки по шкірі – примітка Редактора).

Улюблена сцена Кріса Нота, коли Керрі Бредшоу пукнула у ліжку

В епізоді першого сезону під назвою «Засуха» Керрі випадково пукнула, ночуючи в квартирі Біга. Він дражнить її, вони більше не сплять разом, і героїня переживає, що Супермен більше не вважає її сексуальною.

«Я наполіг на тому, щоб зробити звук правильним, — сказав Нот під час виступу на «Шоу Келлі Кларксон» у 2021 році, — тому що я експерт у пуканні. У цьому комедійному серіалі було багато чудових моментів. Це було просто чудово зробити це».

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська