Гора з «Гри престолів», актор Хафтор Бьорнссон та його дружина Келсі Хенсон місяць тому повідомили, що незабаром у них з’явиться друга дитина. На жаль, пара зрештою втратила дитину. У них мала народитися дівчинка.

У спільному посту в Instagram 34-річний актор і спортсмен і його 33-річна дружина поділилися сумними новинами та фотографіями з дочкою Грейс Морган Хафторсдоттір.

«З великою скорботою ми повідомляємо про народження нашої дочки Грейс Морган Хафторсдоттір, яка народилася 8 листопада на терміні вагітності 21,5 тижнів. Після помітного зменшення рухів ми виявили, що її серце перестало битися, — написали вони. — Слова не можуть описати наш біль від цієї втрати чи наше щастя від можливості проводити час із нашою дочкою. Вона абсолютно красива, зі світлими віями та бровами. Горе, яке ми відчуваємо, залишиться з нами назавжди, але й кохання теж».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Kelsey Henson (@kelc33)

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська