Українська співачка Світлана Лобода на початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України зіткнулася із хейтом. Її записали до лав зрадників Батьківщини, оскільки вона мовчала про війну. Насправді ж зірка допомагала своїм землякам за кордоном, влаштовувала українські сім’ї до родин та збирала гуманітарну допомогу. А останнім часом працювала над корисним додатком.

В особистому обліковому записі в Інстаграм Світлана Лобода розповіла, що за час війни постійно отримує від своїх підписників листи болю, переживань та історій.

«За останні три місяці повномасштабного вторгнення Росії в Україну життя кожного змінилося до невпізнанності. Отримуючи ваші листи, я читаю їх завжди зі сльозами на очах. Неможливо звикнути до нових реалій, неможливо забути пережитий жах, складно впоратися з новими умовами життя, з невпевненістю у завтрашньому дні, а часом і з повним відчаєм, я знаю ці почуття, бо сама переживаю ці емоції.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Я думала, як я можу ще більше допомогти кожному, допомогти не просто відповіддю на листи, не просто підтримати словом, а допомогти максимально більшій кількості людей. Спілкуватися та допомагати на широкому рівні, залучити професіоналів, з якими працюю сама”, — наголосила Світлана Лобода.

Тому, зібравши команду професійних психологів, вона запустила телеграм-бот @lo_help_bot, завдяки якому кожному, кому сьогодні важко, страшно прокидатися і засинати, буде надано психологічну допомогу.

Також співачка запустила LOBODA Help Center – місце реальних зустрічей. Телеграм канал центру @Loboda_Help_Center, де обов’язково допоможуть кожному. Кожен буде почутий!

«У рамках LOBODA Help Center ми і надалі надаватимемо матеріальну допомогу, реалізовуючи численні благодійні проекти. Я обіцяю, що почую всіх! Тільки разом ми зможемо пройти цей складний шлях у нашій спільній новій реальності. Ми разом обов’язково впораємося», — підсумувала Світлана Лобода.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!