Вчора, 25 травня, у рамках Каннського кінофестивалю на Villa Rothschild Médiathèque Noailles відбувся благодійний аукціон. З молотка було виставлено унікальні предмети мистецтва та художні роботи українських майстрів: сторіборд до стрічки «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова, постери до найвидатніших українських фільмів XX століття, картина Владислава Шерешевського Cats, картини Івана Марчука «Виходять мрії з берегів» та «Замріяні копички». Зібрати вдалося півтора мільйона гривень та збір ще триває. Ініціаторами виступили Державне агентство України та Український національний павільйон.

Захід провели ведуча Катя Осадча та шоумен Юрій Горбунов, які з першого дня війни допомагали своїй країні пережити це горе.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Франція серед тих країн де про війну в Україні потрібно кричати особливо голосно, адже споконвічна любов французів до російської культури зараз проявляється в наданні слова російській пропаганді. Попри всі відмови росіянам в присутності на цьогорічному фестивалі, для Серєбренікова зробили вийняток, а він на прес-конференції заявив, що російські солдати також потребують співчуття і підтримки, світ має пожаліти вбивць, ґвалтівників і мародерів», — зазначила Катя Осадча.

Відома група KAZKA виступила для гостей, українська оперна співачка Вікторія Булєєва зворушливо виконала гімн, поетеса Валентина Дмитрієва зачитала кілька своїх робіт. Також було показано спеціально створений ролик про українських кінематографістів, які пішли захищати свою країну зі зброєю у руках.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!