Весь світ спостерігає за страшними подіями, які розвиваються на території України. На щастя, майже весь світ став на нашу сторону. Зірки й знаменитості говорять слова підтримки та засуджують дії Росії, закликаючи зупинитися.

73-річна мама Ілона Маска не раз відвідувала Україну, її часто можна побачити в нарядах від українських брендів, а тепер вона виступила на нашу підтримку. В особистому акаунті в Instagram вікова модель Мей Маск опублікувала архівні фото з Києва, де вона презентувала свою автобіографічну книгу.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Maye Musk (@mayemusk)

«Україна, світ стежить за тобою. Мої думки з усіма чудовими людьми, яких я зустріла в Києві. Сподіваюся, ви в безпеці», — зазначила вона.

Американські зірки реаліті-шоу «Сімейство Кардаш’ян» Кендалл Дженнер і Кортні Кардаш’ян також висловили свої співчуття.

Під фото карти нападу Росії на Україну модель написала:«Молюся за Україну». Так само відреагувала її сестра під фото військових дій в Україні.

Головна захисниця прав людини, пацифіст, волонтер, актриса Анджеліна Джолі відреагувала на події в Україні, пообіцявши допомогти біженцям.

«Як і багато хто з вас, я молюся за людей в Україні. Я зосереджуюсь разом з моїми колегами з The UN Refugee Agency, щоб зробити все можливе для забезпечення захисту та основних прав людини переміщених осіб і біженців в регіоні. Ми вже бачили повідомлення про постраждалих і людей, які почали тікати з дому в пошуках безпеки. Поки що рано знати, що станеться, але значення цього моменту – для народу України і для міжнародного верховенства права – неможливо переоцінити», — написала вона.

Не залишився осторонь і Арнольд Шварценеггер. 74-річний актор, який особисто пережив нелегкі часи в окупованій Австрії, зазначив:

«Мої думки з українським народом. Мене попросили дати кілька інтерв’ю, але я вважаю, що в новинах слід продовжувати фокусуватися на тому, що відбувається на місцях – на трагедії, яка розбила наші серця, і на мужності українського народу, що надихає нас».

Канадська актриса з українським корінням Кетрін Винник опублікувала знімок з українським прапором і своє фото у вишиванці.

«Підтримую Україну, — написала вона. — Ми мирна країна. Ми не заслужили цю війну».

Хітмейкер Карді Бі зазначила, що не підтримує ні НАТО, ні Росію, проте боїться сказати щось зайве:

«Насправді я хочу сказати багато, але буду займатися своїми справами. Іноді мені здається, що у мене така велика платформа, що коли я скажу неправильні речі, мене можуть вбити».