У Києві Володимир та Олена Зеленська з офіційним візитом приймали турецького президента Реджепа Ердогана та його прекрасну дружину Еміне. Вся увага була прикута до двох перших леді, які зачарували громадськість своїм зовнішнім виглядом.

Дружина українського президента перевершила сама себе, зачарувавши справді приголомшливим, стриманим та стильним аутфітом. Наша красуня-блондинка одягла широкі чорні штани в підлогу із завищеною лінією талії, туфлі на високому підборі, чорне приталене пальто-міді та наймиліший берет, який дуже личить Олені Зеленській. Під верхній одяг перша леді України одягла блідо-жовту сорочку з прошвою на комірі, а також прикрасила пальто чарівною брошкою.

Дружина турецького президента була одягнена відповідно до традицій своєї країни, прикривши голову хусткою, зап’ястя довгими рукавами, а щиколотки довгою спідницею. Еміне віддала перевагу наряду у гарному карамельному відтінку, і зачарувала у пальті цікавого крою. Образ вона завершила трендовим взуттям та аксесуарами.