Американська актриса Кейлі Куоко через рік після розлучення з другим чоловіком зустріла нове кохання. За її словами, це було кохання з першого погляду. А ось уважні шанувальники зазначили, що зірка серіалу «Теорія великого вибуху» говорила так само і про свого колишнього чоловіка.

В інтерв’ю ET Кейлі Куоко розповіла, що познайомилася з 40-річним актором Том Пельфрі на прем’єрі нового сезону серіалу «Озарк» у квітні. Того вечора вона опинилась в домі свого менеджера, де відзначали прем’єру.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«У нас один менеджер, тому ми зустрілися на прем’єрі «Озарк». Я зайшла всередину і була так схвильована. Ми зустрілися там – і це було кохання з першого погляду. Він наймиліший з усіх, кого я знаю», — розповіла актриса.

«У її випадку: щороку нове кохання з першого погляду», «Те саме воно говорило про колишнього чоловіка», «Кейлі Куоко закохується з першого погляду кожні 3 роки», «Вона говорить це про кожного», «У неї явно якісь проблеми», — зазначають у Мережі користувачі.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська