Український ведучий Тімур Мірошниченко та його дружина взяли дитину з дитбудинку. Хлопчика звуть Марсель і до півтора року він перебував у дитячому будинку та його не дозволяли всиновити.

«Марсель народився на Житомирщині. Народився передчасно і важив всього 1 кг 400 г – це було критично мало. Від нього відмовилися у пологовому будинку. Наступного дня провели операцію, бо деякі органи були нерозвинені настільки, що це було несумісно із життям. Після цього його перевели в інтенсивну терапію на 4 місяці, тільки ближче до 5-го місяця він вийшов на показники, з якими мав народитися, коли лікарі його стабілізували, перевели до дитячого будинку, де він і жив, поки не зустрів нас. У цей час його біологічні батьки жодного разу не з’являлися», — розповів ведучий в інтерв’ю Viva.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Через те, що в дитбудинках немає індивідуального підходу до дітей, Марсель має проблеми зі здоров’ям.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Inna Miroshnychenko 🇺🇦 (@_inna_mi_)

«Ніхто не дивиться на те, наскільки малюк розвинений. Діти від року і старші повинні сидіти на горщику. А те, що ця дитина не відповідає за своїми показниками дітям на рік, усім байдуже. Його все одно посадять на горщик. Тепер у Марселя від цієї проблеми з хребтом», — зазначив Мірошниченко.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська