Учора, 3 серпня, Олена Зеленська разом із Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією, Фондом ООН у сфері народонаселення та за підтримки посольства Великобританії презентувала новий додаток для жінок. Це «тривожна кнопка» – зброя проти домашнього насильства.

«Звичайний мобільний застосунок. Нейтральна іконка на екрані смартфона. Ніхто не здогадається, що насправді це – замаскована тривожна кнопка. Зброя проти домашнього насильства. У мить небезпеки можна швидко натиснути, і виклик передається в поліцію», — зазначила Олена Зеленська.

Назву мобільного застосунку не повідомляють навмисно. Про нього не повинні знати потенційні кривдники, ті, хто б’є жінок, дітей і близьких. А от ті, хто потерпає від аб’юзерів, можуть отримати всю інформацію та завантажити програму, зателефонувавши на гарячу лінію 116 123 або написавши особисте повідомлення на сторінці «Розірви коло» у Фейсбук.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Дякую всім причетним – держструктурам, міжнародним партнерам, громадським активістам, які роблять цю важливу справу.

Наше протистояння російському агресору – не привід забувати про невоєнне насильство, не привід применшувати його шкоду.

Зараз, коли всі ми, вся країна знає, як це страшно й боляче – зіткнутися з агресором, ми як ніколи добре можемо зрозуміти тих, хто постраждав від домашнього насильства. І маємо їм допомогти.

Впевнена, після всього, що переживає нині Україна, наше суспільство не буде терпимим до насильства вже ніколи», — зазначила Олена Зеленська в Інстаграм.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська