Завжди спокійний і розмірений принц Вільям перетворюється на справжнього звіра, коли справа стосується його сім’ї та дітей. У Мережі з’явилося відео конфлікту майбутнього короля Великобританії з папараці.

Фотограф знімав родину герцога Кембриджського під час приватної велопрогулянки у січні 2021 року. Онук королеви Англії помітив папараці, роздратувався, і висловив журналісту все, що про нього думає. Також він викликав поліцію.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от КОРОЛЕВСКАЯ СЕМЬЯ. НОВОСТИ (@1royalnews)

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Коли справа доходить до сім’ї, Вільям перетворюється на розлюченого лева. Кембриджи були в їхньому приватному маєтку в Сандрінгемі, вони всі каталися на велосипедах (коли фотограф знімав їх). Вільям люто захищає своїх дітей, і це правильно», — зазначив королівський експерт.

Інший біограф зазначив, що коли Вільям та Гаррі були маленькими, у їхнє життя був повний доступ папараці. Як зазначали раніше самі принци, коли вони були дітьми, їм було дуже важко. Тому зараз, що герцог Кембриджський, що герцог Сассекський оберігають приватне життя своїх малюків.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська