Володимир та Олена Зеленська отримали запрошення від Джозефа та Джилл Байденів завітати до них у Білий дім у Вашингтоні. Як зазначила перша леді України, це стало вдалою нагодою особисто подякували Президентові США за підтримку української боротьби з окупантом.

«Сполучені Штати разом із нашими союзниками та партнерами в усьому світі й далі підтримуватимуть хоробрий народ України, який захищає свій суверенітет, територіальну цілісність і свою свободу», – сказав Президент США, виступаючи цими днями на 78-й сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку, у якій взяли участь і ми з Володимиром Зеленським. Американський лідер завжди акцентує на тому, що від майбутнього України залежить майбутнє кожної країни, яка прагне миру. Рада, що наше бачення й принципи збігаються», — зазначила Олена Володимирівна.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Також перша леді провела час зі своєю американською колегою, з якою їй вдалося налагодити теплі стосунки.

«Невдовзі після російського вторгнення, у травні 2022-го, перша леді США Джилл Байден приїхала в Україну. Це був сміливий вчинок принципової людини, який я ніколи не забуду. Разом ми тоді відвідали лікарні й вимушених переселенців – тих, хто постраждав (і досі страждає) від навали найбільше. Завжди рада нашим зустрічам. Сьогодні вона відбулась у Білому домі», — написала Зеленська.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська