Зимові Олімпійські ігри у Пекіні добігають кінця, а українські спортсмени так і не завоювали жодної медалі. Відомо, що під час лижної гонки жіночу збірну України зняли з естафети як кругову. Це сталося вперше в історії участі нашої країни в Олімпійських іграх. Одна спортсменка не змогла фінішувати, а дві інші навіть стартувати.

Перші два етапи вдалося подолати Вікторії Олех та Валентині Каменській. Перша пройшла естафету повністю, фінішувавши останньою з відставанням в 3,35 хвилини від лідера гонки. Друга спортсменка на 7,5 км поступалася вже на 5 хвилин і стала круговою. Спортсменки Марина Анцибор і Дарина Рубльова навіть не увійшли в гонку, оскільки збірну Україну зняли зі змагань.

«Золото» завоювали спортсменки з Росії виступаючі під назвою ОКР (Олімпійський комітет Росії). Друге місце взяла Німеччина, а третє збірна Швеції.