Прем’єра до Дня святого Валентина, що пролунає в новій українській комедії «Велика прогулянка».

Чекали на новий трек від VERKA SERDUCHKA? Не дякуйте – дочекалися! «Є пропозиція» — перша за 20 років українськомовна пісня зірки, яка неодмінно надихне вас на романтичний настрій і, зокрема, нагадає, що у кожної історії є свій хеппіенд.

«Є пропозиція прокинутись вранці удвох…» — хіба можна запропонувати щось романтичніше? У цій пропозиції є все: і примирення після сварки, і цікаві плани на ніч, а головне — надія на те, що в результаті все буде добре!» — поділився Андрій Данилко.

І з цим важко сперечатися з перших секунд після натискання на play. А суперпозитивне відео за участю головних героїв фільму «Велика прогулянка» від FILM.ua допоможе відволіктися від суворої реальності й поринути в атмосферу суцільних веселощів.

Звісно, VERKA SERDUCHKA не лише створила саундтрек і побешкетувала на знімальному майданчику, а й разом із мамою та бендом знялася у кількох епізодах, фрагменти яких ви можете побачити у кліпі.

«Вперше ми – як виробники кінопродукту – попрацювали над проєктом разом із mamamusic. Співпраця виявилася досить продуктивною — ми створили дійсно потужну колаборацію. Продюсерський центр mamamusic створив чимало хітів: як сучасних, так і тих, що вже стали класикою. Саме тому у нашому фільмі прозвучать сингли корифеїв шоубізу Ірини Білик та VERKA SERDUCHKA, а також нові треки гурту KAZKA. Ми приділяємо неабияку увагу музичному супроводу наших кінокомедій, а внесок Андрія Михайловича Данилка у наш фільм складно переоцінити. «Є пропозиція» — однозначний хіт!» — розповіла продюсерка фільму Ірина Костюк (FILM.ua Group).

До речі, як ви бачите на обкладинці треку, Вєрка та мама рішуче вийшли за межі аналогового формату — вони залюбки «електронізувалися» та «ДІЮТЬ» з усією країною. Тож наслідуйте їхній приклад!

Послухати трек можна на усіх музичних платформах. А оцінити комедію «Велика прогулянка» — в усіх кінотеатрах країни з 24 лютого.

Насолоджуйтесь музикою та робіть пропозиції  – VERKA SERDUCHKA і мама поганого не порадять.