Американське видання Hollywood Unlocked повідомило про смерть королеви Англії Єлизавети II, посилаючись на перевірені джерела, наближені до королівського двору.

«Джерела, наближені до двору, повідомили нам ексклюзивно про смерть Єлизавети II. Вона повинна була з’явитися на весілля редактора британського Vogue Едварда Енніфула, але була знайдена мертвою», — пише Hollywood Unlocked.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от HOLLYWOOD UNLOCKED (@hollywoodunlocked)

Після хвилі звинувачень у неправдивій інформації головний редактор видання зазначив: «Ми не публікуємо брехню, і я завжди ручаюся за свої джерела. Чекаємо офіційне оголошення з палацу».

Відомо, що на випадок смерті британського монарха розроблений план – зокрема, відразу ж після смерті Її Величності особистий секретар зобов’язаний повідомити про це прем’єр-міністру. Офіційну новину про смерть повідомить Бі-Бі-Сі.

Відомо, що Єлизавета II після зустрічі зі старшим сином захворіла на коронавірус. Повідомлялося, що 95-річна королева відчувала легкі симптоми, як від застуди, збираючись виконувати деякі обов’язки з палацу. Однак днями стало відомо, що монарх скасувала всі онлайн-зустрічі, і на зв’язок не виходила.

Весь світ завмер в очікуванні відповіді Букінгемського палацу або новини від Бі-Бі-Сі.