Енергійна і цілеспрямована, тендітна та неймовірно легка у спілкуванні бізнеследі Юлія Кичила стверджує, що в житті дотримується суворих правил, живе за графіком. Більше про свої правила життя та краси засновниця сучасного приватного дитячого садка Happy Rony, бізнес-партнерка ресторанів «Купецький Двір» та Dniprovska Riviera, б’юті-амбасадорка EKABEAUTY розповіла в інтерв’ю.

Пам’ятаю цитату Шарон Стоун: «Дисципліна — це рішення робити те, чого дуже не хочеться робити, щоб досягти того, чого дуже хочеться досягти». Ви згодні?

Цілком! Я живу за графіком! (Усміхається). Це дуже зручно. Я звикла прокидатися та лягати, снідати та вечеряти, займатися спортом в один і той самий час. Мій день розписаний по годинах. У такому режимі я встигаю все, і абсолютно не втомлююсь! Моє оточення знає, що я максимально «енерджайзер» і завжди в гарному гуморі.

 

Поділіться секретами свого ідеального графіка.

Важливі задачі ставлю на першу половину дня, щоб вирішувати їх на свіжу голову. За психотипом я максимально активна людина, яка звикла працювати поспіхом, через що може настати швидке «вигоряння». Щоб цього уникнути, я свідомо прагну уповільнитися. Не намагаюсь стрибнути вище голови. Я розумію, що не всесильна, і не планую по 10 зустрічей на день, як робить дехто, й на вечір вже не може розмовляти від втоми. Я роблю все повільно і в задоволення. Вчуся квапитись повільно. (Усміхається).

Дорослі можуть розвинути в собі гарні звички, але навчатися чогось нового їм заскладно, потрібна потужна мотивація.

Я маю хист до навчання, мені легко це дається. Якщо я зацікавлена в результаті, то неодмінно цього досягну. Мені подобається пробувати все нове. Ніколи не відкладаю на потім, я дію! Бо якщо не спробую, не буду знати, чи вдасться це мені. Віднедавна беру заняття співів, на днях зніматиму своє перше кулінарне шоу. Мій девіз на сьогодні: «Нічого не бійся — роби, не маєш мотивації — роби без мотивації».

Ви — популяризаторка правильного харчування. Правила дуже прості, а наслідувати їх складно…

Не складно, а лінь. (Сміється). Люди лінуються дбати про своє здоров’я та тіло. А все насправді просто: харчування має бути збалансованим. Для цього необхідно вживати достатню кількість жирів, білків та вуглеводнів. Замінити шкідливі соуси на органічні олії. Відмовитися від солодкого. Я, наприклад, намагаюся не ходити до закладів, де мені немає чого поїсти. Коли їду за кордон — беру із собою пачку гречки та вівсянки, пляшку гарбузової олії. Так, для когось це звучить дивно, а для мене нормально прийти до ресторану зі своєю гречкою у термосі. Я це роблю, бо люблю себе, дбаю про свій організм. З тієї ж причини я перестала любити солодке. А раніше їла, і чимало. Десерт по обіді — це було святе. Але потім під наглядом фахівця перебудувала свої харчові звички. Бо кондитерка, десерти не містять корисних для організму вітамінів чи мікроелементів. Без них можна обійтися. Це суто ваша шкідлива харчова звичка, яку можна перебудувати. (Усміхається).

 

Ви любите готувати?

Обожнюю! Зараз для дитячого садка разом із нутриціологом і дієтологом розробляємо нове меню. А я працюю над рецептом печива.

Правильне, при цьому не нудне меню — одна з фішок Happy Rony?

Я створювала садок для своєї дитини, тому він класний і сучасний. Правильний раціон — запорука гарного само почуття, здоров’я, краси та довголіття. Ми закуповуємо лише фермерські екопродукти. Не використовуємо звичні, але не корисні продукти. Замість соняшникової олії — масло гхі, білого цукру — стевію та сироп агави, пшеничного борошна — мигдальне, рисове, кокосове тощо. Меню виходить разів на 5 дорожче, ніж в інших садочках. Але вони цього не роблять. А ми робимо. Бо ми враховуємо кожну деталь, як у раціоні, так і у вихованні. Наш головний принцип: «Кожна дитина — індивідуальність та потребує окремого підходу. Саме тому батьки довіряють нам виховання своїх дітей».

Які якості ви намагаєтеся прищепити донечці?

Я не вчу свою доньку, я вчу себе. А вона за бажанням переймає те, що я транслюю своєю поведінкою. Бо наші діти — це наше віддзеркалення. Наприклад, до нас у садок приходить дитина і починає нецензурно висловлюватись — ми ж розуміємо, що цей «багаж» вона принесла зі своєї родини. Тому батькам потрібно починати виховання з самих себе.

Що ви найбільше цінуєте в людях?

Щирість. Здебільшого люди не щирі, у спілкуванні шукають вигоду. Іноді роблять це відкрито. Пам’ятаєте прислів’я: «Сумно, коли тупий думає, що він хитрий»? (Сміється). Таких людей не люблю. Ціную щирість і доброту, бо сама за натурою — щира та добра.

Як чините, коли відчуваєте нещирість?

Присікаю. Я легко прощаюся з людьми. Насправді мені ніхто не потрібен. У мене є я. І цього достатньо. Люди, які поряд зі мною, перевірені часом та загартовані труднощами.

У чому сила вашого характеру?

Наполегливість та цілеспрямованість. Якщо я щось задумала, то мені нічого не завадить це реалізувати. Я з простої родини з міста Біла Церква. Не можу сказати, що ми відчували гостру потребу в грошах — жили, як усі. Але грошей на кишенькові витрати у мене не було. А підприємницька жилка була з дитинства. Я навіть картоплю на городі копала лише за гроші. (Сміється). Свої перші кошти я заробила у 12 років на заводі — після школи ходила сортувати деталі для автомобілів. Отримувала 30 гривень на день — для мене це були великі гроші. Вистачало на смаколики. Я ніколи не боялася роботи. І кавуни продавала, і офіціанткою працювала.

Пам’ятаєте, на що витратили свій перший «гідний» заробіток?

На чоботи. З лакованої шкіри, на підборах. На взутті та сумці не можна економити, вони мають бути брендовими. Тоді носитимеш їх років 10. Бо це, по суті, капіталовкладення. Але дорогі речі мають дарувати чоловіки. (Усміхається). Одяг може бути і масмаркет. Він не повинен коштувати всі гроші світу, головне, щоб він був комфортний та якісний.

Хто для вас ікона стилю?

Мені подобається стиль Роузі Гантінгтон-Вайтлі. Є блогерки, образи яких точково подобаються. Але я ні за ким не стежу, бо це потребує багато вільного часу. У моєму оточенні є успішні дівчата, вони надихають мене своєю енергією та прагненням до розвитку.

На що вам сьогодні шкода гаяти час, але доводиться?

На соцмережі. Я розумію, що це важливий інструмент у роботі. Вони дають розуміння, якого способу життя я дотримуюсь і чи збігається він із цінностями, які пропагую в бізнесі. Але ж соцмережі затягують. Одна річ — поділитися новиною з життя, інша — сидіти годинами та скролити стрічку.

Який ваш головний б’юті-ритуал?

Веду здоровий спосіб життя, дотримуюся правильного харчування та стежу за водним балансом. Наприклад, суворо контролюю, щоб випити за добу 3 літри 800 грамів води. Я не ляжу спати, доки не виходжу 13 тисяч кроків. Якщо приходжу додому і крокомір показує тільки 10 тисяч — ще 3 буду находжувати навколо будинку. Щоб залишатися стрункою, моя активність має перевищувати калорійність — і я дотримуюсь цього правила. Дрібниці — тільки на перший погляд дрібниці у справах краси.

У вас все так суворо та по поличках?

Я — Діва за гороскопом, і жорсткий задрот. (Сміється). У мене в шафі навіть білизна складена за кольорами. Я прагну максимального порядку і в голові, і в житті. Тільки так я почуваюся комфортно.

Що ви відчуваєте поряд із людьми хаосу?

Нічого не відчуваю, не лізу до них зі своїм життєвим статутом. Відколи я почала цінувати свій час, я припинила давати поради. Але продовжую говорити правду, навіть там, де краще було б промовчати.

Скажіть правду про сучасних чоловіків. Що вам у них подобається?

Ціную розум, адекватність, щедрість. Не люблю скупих. Адекватному чоловікові не потрібні натяки, випрошування. Він знає, що жінці потрібні сумка і туфлі. Взагалі краще бути самій, ніж у парі зі скупим чоловіком.

А що не подобається в сучасних жінках?

Не люблю неосвіченість. Коли жінка не розвивається і каже, що сім’я — це її реалізація. Але сім’я — це не реалізація, це природою так закладено — знайти партнера та народити дітей. Сучасна жінка — це про освіченість, успішність, уміння поєднувати бізнес та родину, розвиток та догляд за собою. Головне — дисципліна та правильне планування. Треба розвиватися та стежити за собою — все інше буде. (Усміхається).

Яка ваша мета?

Я не знаю всіх своїх можливостей і не хочу заганяти себе у рамки. Тому не маю кінцевої мети, є короткострокова ціль — розвиватися і рухатися вперед. Шукаю цікаву нішу для бізнесу, в якій я себе ще не пробувала. А пробувати я не боюсь. Власне, для мене це і є level up!

Що таке щастя?

Щастя — це нульовий меридіан. Я не відчуваю емоційних гойдалок: ейфорії від радості, смутку, коли радість минає. Для мене щастя — це емоційний баланс. (Усміхається).