Померла радянська та українська співачка Ніна Матвієнко. Про смерть виконавиці у соціальних мережах повідомила її дочка Тоня.

«Померла мама…» — коротко написала співачка у підписі під фотографією мами.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

Народна артистка не дожила лише два дні до свого 76-річчя. Прощання з Ніною Митрофанівною відбудеться 11 жовтня в Філармонії 11:00-13:00. Поховання пройде на Звіринецькому кладовищі у Києві.

Пост Ніні Матвієнко у соцмережах присвятила також її онука Уляна:

«Завжди бути собою і не зраджувати своєму! — Ніна Матвієнко Митрофанівна (навіть Т9 виправив похибку, крізь сльози, в прізвищі)

Хто знав — вона ніколи не була бабусею, вона була Ніною і, всупереч всім, вона лишиться Ніною для мене. Не бабусею: Молодою, жвавою, веселою, впертою, котра зламала мені руку, котра готувала мені сирники з ізюмом, котра заливала мої квіти в кімнаті, котра прала білі речі з чорним і не признавала, котра поливала щоранку двір і протирала підлогу вдома, котра сварилась за грязний посуд, хоч він був помитий зі вчора, котра любила всупереч всім викрутасами і впертості моїх.

І ми любимо. Сумуємо дуже.
Лишу на пам’ять собі тут також.»

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ulya Na (@8.23.88)

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська