Дружина британського принца та майбутня королева-консорт відвідала громадський центр «Всі Разом» у торговому центрі «Лексикон» у Брекнелі, щоб дізнатися про роботу, яку проводить організація для підтримки тих, хто прибув до цього району з України.

Її Високість допомагала упаковувати посилки з їжею та одягом, які потім будуть відправлені в Україну для сімей, які безпосередньо постраждали від війни.

Кейт Міддлтон також взяла участь у рукоділлі з місцевими дітьми, де їй розповіли про послуги, які надає центр, щоб допомогти переміщеним українцям.

«Vsi Razom» українською мовою означає «All Together», і центр спільноти «Всі Разом» у Брекнелі виправдовує свою назву, — зазначила Кейт. — Хаб робить дивовижну роботу, щоб допомогти українцям освоїтися у Великобританії за допомогою пожертвувань, підтримки психічного здоров’я та навіть уроків декоративно-прикладного мистецтва для дітей».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська