Вчора пройшла зустріч жіночого бізнес-клубу «The One in a Million», спікером зустрічі стала українська політик і бізнесвумен Кіра Рудик. Захід відбувся в одному з фешенебельних київських ресторанів — «Маяк».

Кіра Рудик — як ніхто інший знає про бізнес все, і навіть трохи більше, адже це саме вона створила стартап, який згодом продала Всесвітньому гігантові Amazon за 1 млрд доларів. Про це вона детально розповіла у своїй лекції під назвою «Жінки в бізнесі, жінки в політиці. Чому ми можемо все?».

Кіра Рудик

Lilu

Наталія Джарти, Олена Момот

Олена Момот

Олена Вишнякова

Тетяна Острикова

Гульнара Дмитрієва

Арпіне Абрамян

Тетяна Кармазіна

Світлана Монастирська

Катерина Черняк

Кіра Рудик

Катерина Соловчук

Марина Кутепова

Анна Вольська

Олена Татарян

Віталіна Кузьменко

Анна Шайнога

Світський освітній захід пройшов у ресторані «Маяк», де гості змогли не тільки помилуватися незабутніми видами на місто Київ, а й покуштувати гастрономічні вишукування від шеф-кухаря Олександра Ігнатенка. Резиденти клубу «the One in a Million» були здивовані ексклюзивною шоу-подачею гарячої страви від Олександра Ігнатенка.

Наталія Джарти, Марина Кінах, Віталіна Савчук

Інна Кириченко

Оксана Лихацька

Марина Ковчежнюк

Олена Купіна

Карина Богданова

Анастасія Нетребчук

Віталіна Савчук

Світський освітній захід пройшов у ресторані «Маяк», де гості змогли не тільки помилуватися незабутніми видами на місто Київ, а й покуштувати гастрономічні вишукування від шеф-кухаря Олександра Ігнатенка. Резиденти клубу «The One in a Million» були здивовані ексклюзивною шоу-подачею гарячої страви від Олександра Ігнатенка.

Організаторами освітнього обіду виступили засновники клубу «The One in a Million» — Світлана Третякова та Ліда Філатова.

Партнером заходу став бренд веганської косметики італійського походження Miya Natural Beauty. MIYA це веган продукт для волосся — салонних і домашніх доглядів. Ця марка підходить для всіх членів сім’ї. Він не тестується на тваринах, а упаковка зроблена з перероблених матеріалів.

Шеф-повар ресторану «Маяк» Олександр Ігнатенко

Ресторан «Маяк»: Дніпровська набережна, 2
Телефон для резерву столу: +38 (050) 414-55-40, +38 (050) 418-13-16