Днями відбулася зустріч жіночого бізнес-клубу The One in Million у ресторані Atmosfera, що знаходиться на восьмому поверсі 5-зіркового готелю Premier Palace.

Спікера зустрічі запросили на запит резиденток клубу — нею стала Людмила Богуш — світова експертка з ефективного планування, цілепокладання та ведення бізнесу, психологиня, засновниця компанії BogushTime, авторка книг: «Як досягати цілей. Практичні поради», «Як створити Давида? 88 порад. Робочий зошит тренера».

Людмила Богуш виступила з лекцією «Секрети делегування: постановка та контроль завдань», ціллю якої було навчити делегувати завдання так, щоб гарантовано отримати результат і не витрачати на це зайвий час. В результаті резидентки дізналися, як правильно делегувати завдання, щоб звільнити час для стратегічно важливих завдань, власного розвитку та масштабування бізнесу.

 

Зустріч пройшла в ресторані Atmosfera, що знаходиться в чудовому місці з гарним панорамним видом на місто на восьмому поверсі готелю Premier Palace. Тут можна приємно провести час за сніданком чи бранчем у вихідний день, а також це ідеальне місце для галасливої компанії, вечірки чи усамітненого побачення з коханою людиною.

Спеціально для учасниць бізнес-клубу шеф-кухар ресторану Іван Булавін презентував літнє меню. Резидентки залишилися під враженням від смачної, вишуканої їжі та стильної подачі.

Ведучою заходу стала Лілу.

Як і завжди, засновниці бізнес-клубу The One in Million Лідія Філатова та Світлана Третякова приготували для учасниць подарунки від партнерів заходу. А саме:

Мережею магазинів Brocard Україна були надані зразки ароматів британського бренду Boadicea The Victorious. Чарівні пахощі гурманських нот новинки Pure Narcotic і не тільки.

Кожна з резиденток клубу отримала сертифікат на обслуговування у клініці Skin Love Київ.

Засновниці клубу The One in Million дбають не лише про те, щоб їхні резидентки прослуховували найцікавіші лекції найкращих спікерів, але й так само, щоб вони були завжди здоровими та красивими.

Також зазначимо, що наступна зустріч клубу відбудеться вже у серпні. Більше про роботу The One in Million та події клубу можна дізнатися на сайті.

Ресторан Atmosfera

Адреса: вулиця Пушкінська, 29, Київ

Телефон: +380 67 337 8587