Днями відбулася чергова зустріч жіночого бізнес-клубу The One in Million у в’єтнамському ресторані Nam Modern Vietnamese Cuisine. NĂM — це легенда, історія, страви та інтер’єр. Вимогливі поціновувачі антикваріату оцінять неймовірної краси фреску та старовинні двері, яким більше 300-х років, родом із В’єтнамського Палацу та чого вартий кожен шматочок кожної страви..

Як відомо, більшість зустрічей клубу має освітній характер і цей раз не став винятком. Запрошеним спікером стала Ельвіра Федючко  — коуч ICF, майстер НЛП і тренер мислення достатку, а також співзасновниця та голова правління благодійного фонду «Людина починається з добра» з допомоги онкохворим дітям, співзасновниця продюсерського центру ІРС.CENTER з масштабування бізнесу в Instagram, мама трьох неймовірних дітей і кохана дружина. Експерт виступила із лекцією «Мислення достатку».

У рамках зустрічі співзасновниці клубу та ідейні натхненники Лідія Філатова та Світлана Третякова поділилися планами на найближче майбутнє та графіком зустрічей та поїздок до кінця року.

Ведуча заходу — Лілу.

Кожна учасниця клубу отримала від партнера зустрічі особливі подарунки, за що ми дякуємо Brocard Україна.

 

Brocard.ua — це мережа парфумерно-косметичних магазинів в Україні з широким вибором засобів для догляду та макіяжу, а також оригінальної парфумерії.