Король Швеції Карл XVI Густав цього року відзначає великий ювілей – 50 років на троні. З цієї нагоди вся шведська королівська родина вперше за багато років зібралася разом для особливого портрета.

Напередодні золотого ювілею короля Карла XVI Густава королівський палац опублікував фото, на якому постали король із королевою, троє їхніх спадкоємців — наслідна принцеса Вікторія (в центрі) з чоловіком та дітьми, принц Карл Філіп (зліва від Вікторії) із дружиною та дітьми та принцеса Мадлен (справа від чоловіка Вікторії) із чоловіком та дітьми.

У 2019 році король анулював королівський статус майже всіх своїх онуків: вони втратили титул «Його/Її Королівська Високість», «уділи» або допомогу, які фінансуються платниками податків та надаються членам королівського дому, проте зберегли свої титули принца та принцеси.

Єдиними дітьми, які зберегли свої титули, стали принцеса Естель і принц Оскар — діти кронпринцеси Вікторії та принца Даніеля, які перебувають на прямій лінії на шведському престолі.

Король та дві майбутні королеви — кронпринцеса Вікторія та принцесса Естель

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська