Олена Зеленська отримала запрошення від GlobalLogic Ukraine – глобальної IT-компанії з головним офісом у Кремнієвій долині – поговорити про Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?». «Дбати про ментальне здоров’я просто зараз, щоб були сили відбудовувати, працювати й просто жити», — зазначила перша леді.  

Компанія GlobalLogic Ukraine об’єднує майже 30 тисяч інженерів у 21 країні світу, 7 тисяч із них – українські працівники. Згідно з рейтингом Forbes, це один із найстійкіших українських експортерів.

З працівниками українського офісу компанії Олена Зеленська обсудила ментальну стійкість, без якої й економічна була б неможливою. Якщо ресурс кожної компанії – це люди, то ресурс людини – її внутрішній стан. І якщо роботодавець про нього дбає – він закладає майбутнє і для себе, і для країни.

Перша леді подякувала Анні Щербаковій, віцепрезидентці та операційній директорці GlobalLogic Україна, і всім керівникам в Україні, які розуміють, наскільки важливі люди.

На зустрічі говрили, як важливо вчасно підтримати психологічний стан самостійно, тоді й психолог може не знадобитися. Про самодопомогу та допомогу фахівців у межах Всеукраїнської програми «Ти як?» розповіла Оксана Збітнєва, голова громадської організації «Безбар’єрність» і керівниця Координаційного центру з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Амбасадор Всеукраїнської програми ментального здоров’я, лікар-психотерапевт, засновник Центру здоров’я та розвитку «Коло сім’ї», директор Інституту психічного здоров’я Українського католицького університету й Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії Олег Романчук відповів на запитання учасників зустрічі: як побороти тривожність і безсоння через обстріли? як говорити з дітьми про війну? як працювати, допомагати країні й жити, не втрачаючи себе?

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

«Запам’яталася його фраза, що стійкість – це ще й історичний приклад: «Українська земля – справжня скарбниця стійкості». Від себе додам: тільки не варто плутати стійкість із терпінням. Стійкість – це не тортури, а якраз уміння вчасно їх розпізнати й припинити. Стійкість – це сила. Як її віднайти в собі та у світі, завжди підкаже програма «Ти як?» — розповіла Олена Зеленська.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська