Днями відбувся день відкритих дверей у приватному дитячому садку у Конча Заспі. Happy Ronny — це інноваційний дитсадок, який відрізняється запатентованою авторською навчальною програмою Smart Ronny. Програма розрахована на розкриття та розвиток найсильніших сторін дитини.

Свято для дітей та дорослих пройшло на відкритому повітрі. Малюків розважали аніматори в ростових ляльках, що влаштували ерудовану, але веселу гру.

 

На кожного гостя чекало частування, подарунковий сертифікат від ресторану Купецький двір. Кожній дитині подарували подарунки, провели захоплюючу екскурсію по дитсадку, ознайомившись із ігровими кімнатами та системою навчання.

Приватний дитячий садок Happy Ronny — це місце, де ваші діти будуть почуватися щасливими та захищеними.

Ось чому Happy Ronny — це найкращий вибір для вашої сім’ї:

1. Безпека та комфорт: садок розташований на власній приватній та закритій території, яка охороняється. Ви можете бути впевнені, що ваша дитина перебуває у безпечному середовищі.

2. Просторі майданчики та відеоспостереження: У Happy Ronny є декілька майданчиків та зелена галявина, де ваша дитина зможе активно рухатися й весело проводити час. Також є живий куточок з ручним кроликом. Крім того, ми маємо систему цілодобового відеоспостереження.

3. Екологічне харчування: У садку використовуються виключно фермерські екопродукти для приготування їжі. Професійний шеф-кухар знає, як нагодувати вашу дитину здоровими та смачними стравами. Раціон розробляється по рекомендаціям нутриціолога.

4. Системи адаптації та розвитку: Happy Ronny розробив спеціальні системи адаптації та розвитку для дітей віком від 1,5 до 7 років, розуміючи потреби малюків на різних етапах їхнього розвитку, щоб надати індивідуальну увагу та підтримку кожному.

5. Гнучкі варіанти відвідування: В садку є декілька варіантів відвідування садочка — від погодинної адаптації до повноцінного дня, щоб пристосуватися до графіку та потреб кожної сім’ї.

6. Творчість та розваги: Професійні вихователі проводять різноманітні вправи та креативні заняття, щоб розвивати таланти та уяву дитини, адже кожна дитина має потенціал для великих досягнень!

7. Тематичні програми та святкування: У Happy Ronny регулярно проводять тематичні програми тижня та святкування дней народжень з аніматорами. Ваша дитина буде насолоджуватися веселими та незабутніми моментами разом з нами.

Happy Ronny — це місце, де діти зможуть розкрити свій потенціал, розвиватися та почувати себе щасливими. Приєднуйтесь до нас і створіть незабутні дитячі роки для вашої сім’ї!

Дитячий садок Happy Ronny

Адреса: Любомирська 15/27А, Київ
Телефон: +380 63 886 65 21