Двадцять вісім перших леді та джентльменів у змішаному форматі завітали до Києва на третій Саміт спільноти. Зустріч пройшла в місці сили українців – у Софії Київській.

Цьогоріч одним із результатів зібрання стане заснування мережі медичного партнерства між країнами. Сателітний саміт профільних міністрів і  представників клінік вже пройшов на полях Саміту.

Тема заходу – «Ментальне здоров’я: крихкість і стійкість майбутнього».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

На першій панелі Саміту учасники обговорили, як дбати про ментальне здоров’я та плекати стійкість. Представили унікальне дослідження, що провела британська компанія Alligators Solutions і з’ясувала, як почуваються психологічно жителі 11 країн світу під час війни в Україні.

Друга панель – «Вплив війни на ментальне здоров’я». Якими вийдемо з конфліктів ми, наші діти й онуки? Буде порівняний досвід різних країн і поколінь, що відчули війну на собі, і пошук шляхів для посттравматичного зростання.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Третя панель «Покоління, яке керуватиме світом за 15 років» присвячена молоді. Участники дізнаються, із якими викликами молодь стикається щодня та як їх долає.

Ведучіми саміту стали – британський письменник, актор Стівен Фрай та українська телевізійниця Анна Гомонай.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Також під час Саміту вперше діятиме додаткова локація Mental Stage, де міністри охорони здоров’я різних країн презентують міжнародне медичне партнерство, а лідери думок, зірки світового мистецтва обговорять вплив культури на ментальне здоров’я.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська