У Відні відбулася презентація нового проекту Олени Шоптенко – Hush! Dance Therapy. Це серія танцювально-терапевтичних майстер-класів, які пройдуть у європейських та українських містах.

Ідея танцювальної терапії народилася після одного з флешмобів на підтримку України у Відні. До Олени підійшла жінка і розповіла, що участь у флешмобі допомогла її 14-річній доньці вийти з шокового стану. 

 

Протягом року Олена глибоко вивчала питання танцювальної терапії, яка вже давно популярна в Європі та Америці: консультувалася із різними спеціалістами, читала спеціальну літературу і, поєднавши нові знання з власним багаторічним досвідом, створила авторську програму, партнером та продюсером проекту виступила Анна Тільняк.


Наші емоції та почуття живуть у тілі. А танець — найдавніша форма їх вираження. Придушені емоції «застрягають» всередині людини і утворюють емоційні і м’язові блоки. Танець допомагає висловити накопичені емоції, тим самим звільнивши не тільки тіло, а й голову і душу. Маючи досвід в професійних танцях, я знаю, що кожен танець має свій унікальний характер, викликаючи ту чи іншу емоцію. Моєю ціллю є навчити відчути її, виконуючи той чи інший танець, і в рамках цього вивільнити свої. 

Танцювальна терапія може допомогти жінкам привести свій емоційний стан в рівновагу і продовжувати радіти життю. Це необхідно в тому числі і щоб діти були спокійні. Адже ми знаємо, що коли мама в збалансованому стані, то дитині це передається і навпаки», – розповідає Олена.

На прем’єрі глядачі побачили яскравий перформанс від Олени Шоптенко та призера чемпіоната Європи зі спортивних бальних танців Ігоря Кобʼюка. Неабияк вразив присутніх виступ Марти Хасман, австрійської 70-річної жінки, яка давно займається танцями як хобі. Жінка своєю бездоганною формою та чудовим душевним станом є ще одним доказом того, наскільки танець позитивно впливає на тілесне та ментальне здоровʼя. Всі виступи відбувалися під живий акомпанемент скрипаля-віртуоза Віктора Андрійченко.

На презентації була представлена фешн-колаборація Олени Шоптенко та українського бренду Arutiunova, за меценатської підтримки Ірини Коваль, Melkumyan Jewelry, Анастасії Шевченко та Spilne Art. Також перед глядачами із промовою виступив Володимир Коломієць перший секретар посла України в Австрії.

Захід проводився за підтримки Посольства України в Австрії та супроводжувався фандрейзингом на проект «Прихисток» благодійного фонду «Твоя опора» для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Під час презентації вдалося зібрати близько 94350 гривень (2358,75€), які будуть передані до благодійного фонду. 

Частина коштів від продажу квитків на наступні майстер-класи будуть також передані на підтримку “Прихистку”.