Американський музикант Джо Троман, співзасновник гурту Fall Out Boy оголосив про паузу в кар’єрі. 38-річний виконавець планує зосередитись на своєму психічному здоров’ї.

«Ніл Янг одного разу сказав, що краще згоріти, ніж згаснути. Але я можу однозначно сказати вам, що вигоряння – це жахливо, – написав гітарист в Інстаграм. — Не розголошуючи всіх подробиць, я повинен повідомити, що моє психічне здоров’я різко погіршилося за останні кілька років … я візьму перерву в роботі, яка, на жаль, включає відхід з Fall Out Boy на деякий час. Отже, залишається питання: чи повернусь я в череду? Абсолютно, сто відсотків».

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Джо Троман та басист Піт Венц сформували Fall Out Boy як сайд-проект у стилі поп-панк у 2001 році. Незабаром після цього до групи приєднався соліст Патрік Стамп, і після зміни кількох барабанщиків Енді Херлі офіційно став ударником гурту.

За минулі роки Fall Out Boy випустили сім студійних альбомів, а восьмий альбом So Much (for) Stardust вийде 24 березня.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська