Актриса Джулія Робертс продала свій особняк у Сан-Франциско лише за два тижні після появи нерухомості на ринку.

56-річна Робертс придбала будинок площею 587 квадратних метрів у стилі вікторіанського відродження, розташований у шикарному районі Пресідіо-Хайтс, у лютому 2020 року за 8,3 мільйона доларів. На початку жовтня 2023 року зірка розмістила його на біржі за 11,75 мільйона доларів, і угода була закрита лише через два тижні.

П’ятирівневе житло, спроектоване архітектором Сільвеном Шнайттахером, було збудовано у 1912 році. З нього відкривається вид на затоку Сан-Франциско та міст Золоті Ворота. Згідно з оголошенням, він розташований в «одному з найвидатніших кварталів Пресідіо-Хайтс» та пропонує «спокійне життя з класичним шармом Сан-Франциско».

В оголошенні також йдеться, що цегляний вхід веде до холу та вітальні з дров’яним каміном, а також формальної їдальні, що веде на кухню. Кухня оснащена великим островом, барною стійкою, коморою та куточком для сніданку. Також є письмовий стіл і балкон із вбудованим барбекю.

У будинку п’ять спалень та шість ванних кімнат, чотири спальні на другому рівні плюс солярій та господарська спальня на третьому поверсі. З неї відкривається вид на затоку, а також є вітальня і кабінет.

На нижньому рівні – медіа-зал, пральня та доступ до гаража на дві машини, а на цокольному поверсі – тренажерний зал з прямим виходом у сад та спа-центр.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська