Диявол криється в деталях, настрій луку задають аксесуари та прикраси. На них покладається захисна функція — підтримання та коригування енергетичного балансу власника. Про це добре знає Тетяна Масюк, експертка з формування ювелірного гардероба та засновниця бренду Jewellery Concept. Про безцінні правила дорогоцінностей вона розповіла Like in UA.

Прикраси в офісі не просто допустимі, вони необхідні. Це можуть бути як прикраси з дорогоцінним камінням «першого порядку» (діамантами, синіми сапфірами, рубінами, смарагдами), так і ювелірна біжутерія високої якості та неординарного дизайну. Сьогодні не стільки важливо, які прикраси ви надягаєте, скільки нові стилістичні прийоми їхнього носіння та поєднання.

Функціонал прикрас. По-перше, прояв вашої індивідуальності та підкреслення ваших переваг. По-друге, визначення вашого статусу, до якої соціальної групи ви хочете належати. Також це інвестиційна складова як частина сімейного капіталу. Й захисна функція — підтримання потрібного вам енергетичного балансу.

Специфіка бізнесу задає тон у виборі прикрас. Чим вища посада, тим більш статусними та стильними мають бути прикраси. Бо вони підкреслюють вашу спроможність правильно їх обрати та вміння їх носити. Якщо ви представник творчої професії — сміливі дизайнерські аксесуари підкреслять креативність.

Прикраси допомагають ретранслювати образ. Якщо потрібно зробити акцент на компетентності та експертності — прикраси мають бути співзвучні з образом та гардеробом, корпоративним стилем. Якщо бажаєте привернути до себе увагу — варто зіграти на контрасті.

Сталий шарм timeless прикрас. Сережки-пусети, тенісний браслет, каблучка з одним каменем і паве ніколи не вийдуть із моди завдяки своїй універсальності. Вони були й будуть завжди, змінюватимуться лише дизайнерські інтерпретації. Власне, як у камінні — перли та кольорове коштовне та напівкоштовне каміння (останнє все більше набуває популярності сьогодні). Такі мотиви, як серце, квітка, ключ, джгут, комахи та різні геометричні форми також залишаються поза часом.

На часі еклектика. На сьогодні вже не є моветоном поєднувати в одному луку золото та срібло. Стосовно діамантів, які раніше вимагали особливої події, щоб їх надягти — якщо ваш статус і внутрішній стан дозволяють, why not? І світ, і правила змінюються. Круто, якщо прикраси поєднуються за кольором з елементами одягу чи аксесуарів, сережки підкреслюють красу очей, а ефектна каблучка задає потрібний фокус уваги на перемовинах.

Прикраси здатні виграшно підкреслити зовнішність. Форми нашого тіла або взаємодіють із прикрасами, або створюють дисонанс. Тендітним жінкам із тонкими рисами обличчя личать і дрібні, і великі прикраси. Жінкам, які мають зріст та форми, варто обирати «помітні» прикраси. Звичайно, все це індивідуально. Саме тому важливо знати свої «місця для прикрас».

Прикраси мають вас проявляти. Навіть якщо сьогодні ви не любите і не носите аксесуарів — не відмовляйтеся від них. Просто продовжуйте пошук «ваших» прикрас. Наряджатися — це весело. Отримуйте від цього задоволення та експериментуйте. Купуйте з думкою лише про себе (а не про те, що скажуть люди). Носіть більше та частіше прикраси. Не чекайте особливого приводу та події. Життя триває, і тільки ви можете створити свою власну ювелірну історію.