Стрімінговий сервіс Hulu продовжив серіал «Убивства в одній будівлі» на четвертий сезон, про що стало відомо відразу після виходу останньої серії третього сезону.

У серіалі головні ролі грають Селена Гомес, а також Стів Мартін та Джон Хоффман, які також є співавторами проекту та виконавчими продюсерами.

«Убивства в одній будівлі» — оригінальний комедійний серіал Hulu з найбільшою кількістю переглядів. Згідно з щотижневим рейтингом потокового мовлення Nielsen, серіал посів 9-е місце за популярністю за тиждень після виходу третього сезону і 3-е місце серед оригінальних серіалів у потоковому режимі.

Герої серіалу — троє сусідів, які живуть у розкішному багатоквартирному будинку у Верхньому Вест-Сайді та захоплюються підкастом про справжні злочини. Після того, як за загадкових обставин гине один із мешканців будівлі, вони вирішують зайнятися розслідуванням і записують свій власний подкаст.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська