До церемонії вручення Греммі 2024 року залишилося лише кілька місяців, оскільки нещодавно Академія опублікувала список номінантів на престижну музичну премію.

Напередодні великої події ми вирішили розповісти про відомих співаків, яких люблять у всьому світі, але які так жодного разу не отримали заповітну статуетку.

За минулі роки Кеті Перрі виграла п’ять American Music Awards, п’ять Billboard Music Awards та п’ять MTV Video Music Awards, але жодного разу не виграла «Греммі», незважаючи на 13 номінацій.

Блейк Шелтон на своєму рахунку має понад 20 різних премій, але він не виграв «Греммі», незважаючи на 9 номінацій.

Культовий бойзбенд Backstreet Boys, незважаючи на шалений успіх та 8 номінацій, також не забрав додому жодної нагороди «Греммі».

У цьому списку також Guns N Roses (3 номінації), NSYNC (8 номінацій) — але Джастін Тімберлейк взяв «Греммі» у сольному виконанні, Дженніфер Лопес (2 номінації), Snoop Dogg (16 номінацій), Sia (9 номінацій), Queen (4 номінації), Bjork (15 номінацій), Нікі Мінаж (10 номінацій).

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська