Герцог та герцогиня Кембриджські, які незабаром після нападу Росії висловили слова підтримки українському президентові та всьому народу України, продовжують підтримувати нашу країну.

Вчора подружжя відвідало Український культурний центр у Лондоні, щоб дізнатися про роботу волонтерів та їхню допомогу біженцям та постраждалим від війни.

Кейт Міддлтон знову продемонструвала вміння модної дипломатії, і милою дрібничкою вкотре виявила свою підтримку Україні. На заході 40-річна мати трьох дітей з’явилася у синьому светрі, на якому можна побачити маленький значок у кольорі українського прапора із білим серцем поверх. Такий же значок носив і онук Єлизавети II, майбутній король Великобританії принц Вільям.

Щоб підтримати волонтерів, Кейт Міддлтон принесла з Кенсінгтонського палацу печива власного приготування. Також Її Високість кілька разів порушила королівський протокол, обійнявшись зі співробітниками.

«Україну підтримує вся Велика Британія – від звичайних громадян до Королівської родини. На інших зворушливих кадрах – Принц Уельський і його дружина Герцогиня Корнуольська моляться за нашу країну в Українському католицькому соборі Лондона. Вони принесли із собою соняшники.

Окрему дякую Її Величності Королеві Великої Британії – вона зробила приватний внесок на допомогу Україні.

Така підтримка не тільки лікує та зігріває тисячі доль. Вона наближає нас до перемоги», — зазначила перша леді України Олена Зеленська.