Живе українське слово та геніальна фортепіанна музика поєдналися в літературно-музичному перформансі.

Поетичні пророцтва та шедеври європейської фортепіанної мініатюри. Пошук надії у тенетах долі. «Проста музика» — це візуалізація сьогодення, спроба відрефлексувати реальність та зазирнути за горизонт подій.

Проста музика — це перформанс, в якому органічно поєдналися класичні та авангардні вірші геніальних українських поетів, а також шедеври європейської фортепіанної мініатюри.
На концерті ви почуєте музику наступних композиторів: Філіп Ґласс, Арво Пярт, Ерік Саті, Федеріко Момпоу, Рюіті Сакамото, Йоганнес Брамс, Франсіс Пуленк, Дьордь Лігеті, Леош Яначек, Ервін Шульгофф, Гія Канчелі, Картер Бервелл, Іван Карабиць та Валентин Сильвестров.

У перформансі братимуть участь:
Наталія Мартинова-Гуцул — фортепіано
Назарій Боденко — актор
Герман Гошкадор — режисер

Де: Будинок вчених НАН України, Велика зала
Коли: 12 серпня
О котрій: 18:00
Вхід: Благодійний внесок
Живий звук.

Концерт «Проста музика» входить до низки подій із циклу #PlayForUA. Свої гонорари учасники передадуть на закупівлю квадрокоптерів для ЗСУ.

Інформація про виконавців:

Наталія Мартинова-Гуцул — українська піаністка, доцентка кафедри спеціального фортепіано та провідна концертмейстерка ЛНМА ім. М Лисенка. Викладачка фортепіано Львівського державного музичного ліцею ім. С. Крушельницької. Активна пропагандистка української музики.

Назарій Боденко — актор Львівського театру імені Франца Кафки, перформер
Герман Гошкадор — президент Громадської організації Експеримент, режисер театру Франца Кафки.

Львівський театр імені Франца Кафки було створено в 2009 році учасниками молодіжного руху Експеримент для просування авангардного театрального мистецтва в Україні. Останні роки театр активно займається музичними виставами та музичними перформансами.